Yueqing Richuang Automation Equipment Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

1 2 3
Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Schneider Siemens ABB Sick Fluke
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2011
pc Export : 50% - 60%
Yueqing Richuang Automation Equipment Co., Ltd została założona w 2011 roku, jako specjalista ds. Zaopatrzenia w części i sprzęt przemysłowy. Nasz model biznesowy jest dostosowany do producentów, użytkowników końcowych i sprzedawców w celu zamówienia ich konserwacji, naprawy i obsługi towarów.

Specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży dobrze znanych produktów automatyki, w tym programowalnych sterowników logicznych (PLC), produktów kontroli i dystrybucji niskiego napięcia , urządzeń do testowania przemysłowego, inwerterów częstotliwości, systemu serwo, sofeware itp. Nasze marki obejmują Schneider , Siemens, ABB, Sick, Mitsubishi, Omron, IFM, Fluke i wiele innych fabryk i dostawców urządzeń automatyki.

 

Jako grupa firm staramy się dostarczać mądrość, indywidualne rozwiązania produktowe. W pełni odpowiadamy za wszystkie nasze produkty. Skoncentruj się na obsłudze posprzedażnej, skonsultuj się, gwarancji jakości, bazy szkoleniowej na korzyść klienta i spełnij. Dzięki licznym zapasom i wieloletniemu doświadczeniu w eksporcie, czekamy na Twoje zapytanie ofertowe!

Szczegóły kontaktu
Yueqing Richuang Automation Equipment Co.,Ltd

Faks: 86-577-61678308

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas